підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
07.04.2011

У справі про вбивство двох дівчат у Севастополі є цілий ряд нестиковок, які міліція ретельно приховує від громадськості

4 січня в Севастополі за нез’ясованих обставин зникли двоє неповнолітніх дівчат – 10-річна Настя Балябіна та 11-річна Таня Мізіна. МВС почало проведення оперативно-розшукових заходів тільки після величезного резонансу, який викликало у суспільстві зникнення дітей. До того міліція заявляла, що дівчата живі, просто втекли з дому, бо виховувалися “в неблагополучних сім’ях”. 29 січня тіла дівчат виявили на сміттєвому звалищі.
В ході розслідування кримінальної справи в поле зору МВС потрапила одна з мешканок Севастополя, котра, за версією слідства, приревнувала одну з убитих дівчат до свого співмешканця. Жінку затримали, вона начебто зізналася, що вбила одну дівчинку з помсти через ревнощі, а другу – як свідка злочину.
– Міліція швиденько «відрапортувала» про розкриття гучного злочину, чим фактично завела справу в глухий кут, – заявляє народний депутат України Геннадій Москаль. – Бо, як стало мені відомо, деякі принципові моменти аж ніяк не вписуються в офіційну версію скоєння вбивства.    докладніше 


06.04.2011

Геннадій Москаль: “Мені незрозуміло, чому на відверту брехню М.Мельниченка російському телебаченню не реагує Генпрокуратура та СБУ…”

Колишній співробітник Державної служби охорони Микола Мельниченко в інтерв’ю російському телеканалу «НТВ» озвучив, що в зроблених ним у кабінеті  Президента Л.Кучми диктофонних записах є докази, наче терористичний акт, скоєний у Кривому Розі в 1999 році проти кандидата в Президенти України Н.Вітренко було сплановано й організовано Службою безпеки України. Пряма мова М.Мельниченка: «Чтобы ему победить на президентских выборах, СБУ бросает гранату в толпу людей, и в этом обвиняют одного из кандидатов, который является конкурентом Леонида Кучмы».
– Мені незрозуміло, чому на таку відверту брехню не реагує Генпрокуратура та СБУ, – заявляє народний депутат України Геннадій Москаль. – Адже зроблені на російському телеканалі “викриття” можуть поставити під сумнів усі диктофонні записи М.Мельниченка.   докладніше 


06.04.2011

У 2008 – 2010 роках купа державних установ проводила в Національному палаці “Україна” святкові заходи за бюджетні кошти. Справу порушили лише проти Луценка

22 жовтня 2008 року, на початку економічної кризи, Кабінет Міністрів прийняв постанову №943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів». 9-м пунктом постанови передбачено припинення установам, що фінансуються з держбюджету, використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів.
– Я направив депутатське звернення в Національний Палац «Україна» (який є структурним підрозділом Державного управління справами) з проханням надати офіційну інформацію про святкові заходи, що проводилися тут у 2008-2010 роках державними установами (міністерствами, відомствами, державними підприємствами та організаціями) і оплачувалися з державного бюджету України, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль. –  Перелік цих організацій додається.

 

 

 

 

Як видно з офіційної відповіді, постанова Кабміну неодноразово порушувалася державними установами, однак чомусь тільки колишньому Міністру внутрішніх справ Юрію Луценко Генеральна прокуратура інкримінувала таке порушення, як один із епізодів звинувачень у кримінальній справі.
У зв’язку з цим виникає риторичне питання: що ж насправді відбувається в Україні – об’єктивне й безстороннє слідство відносно злочинців, як це стверджують у найвищих владних кабінетах, чи політично мотивоване переслідування опозиції, про що свідчать документально підтверджені факти?..


06.04.2011

Структури Могильова деруть із людей гроші за довідки, які за законом їм мають надаватися безкоштовно

3 березня цього року Президент України В.Янукович видав Указ № 264/2011, яким скасував Указ Президента України Л.Кучми № 1239/2000 від 15 листопада 2000 року та Указ Президента В.Ющенка № 302/2006 від 7 березня 2006 року «Про захист документів і товарів голографічними  захисними елементами». Крім того, 1 червня 2010 року В.Янукович підписав Закон України «Про захист персональних даних», який набрав чинності з 1січня 2011 року.
– Я вирішив перевірити, як МВС виконує чинні укази глави держави та закони України, і 4 квітня звернувся до Головного Управління МВС України в Києві для отримання персональної довідки про наявність (відсутність) судимості, яку необхідно подавати в консульські установи для оформлення візи, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль.   докладніше 


05.04.2011

Геннадій Москаль: “До викрадення громадянина Палестини Дірара Абусісі й передачі його Ізраїлю безпосередньо причетне МВС України”

– В одному з коментарів Міністр внутрішніх справ А.Могильов заявив, що викрадений із території України громадянин Палестини Дірар Муси Абусісі мав в Україні статус біженця, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль. – На мою суб’єктивну думку, нинішній Міністр МВС і раніше не відзначався особливими професійними якостями, однак мати в своєму підпорядкуванні Державну міграційну службу, яка займається питаннями міграції, і переплутати два різних поняття – «статус біженця» з посвідкою на тимчасове  проживання (яке було в палестинського громадянина) – це вже, як мовиться, ні в тин, ні в ворота.
Офіційно заявляю, що громадянин Палестини Дірар Абусісі ніколи не мав статусу біженця й не звертався за отриманням цього статусу в органи міграційної служби України. Він мав посвідку на тимчасове проживання в Україні і згідно із Законом «Про громадянство України» подав до компетентних органів МВС документи для оформлення громадянства України (на що мав законні підстави).
Взагалі, в історії зі зникненням палестинського громадянина чимало запитань.   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions