підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
04.03.2012

Чернівецька влада бреше про відсутність кору так само, як брехала про відсутність контрабанди

Народний депутат Геннадій Москаль висловлює щиру вдячність першому заступнику Чернівецької ОДА п.Галицю за “лекцію” щодо ситуації з кором у області, а також оцінку діяльності “Фронту змін”.
– Одне тільки дивує – в своїй заяві п.Галиць “забув” сказати головне – скільки все-таки фактів захворювання на кір виявила столична комісія? – дивується Г.Москаль. – Два факти, як раніше інформувала влада, чи більше? Чомусь про це п.Галиць не сказав жодного слова. То може запросити для перевірки фахівців із міжнародної організації “Лікарі без кордонів”? Якщо в області дійсно були лише два факти кору, я готовий попросити вибачення за свої “необґрунтовані підозри”, однак якщо більше, – тоді п.Галицю, напевно, слід подати у відставку.    докладніше 


01.03.2012

Москаль нагадав Балозі, котрого “засмутив вирок Луценку”, як він тиснув на генпрокуратуру, вимагаючи засудити міністра МВС за перельоти та іменну зброю

– Вікторе Івановичу, побійтеся Бога! Хіба можна так відверто перефарбовуватися в залежності від політичної кон’юнктури і наближення до виборів? –  коментує народний депутат Геннадій Москаль “одкровення” Віктора Балоги про те, що його засмутив вердикт Юрію Луценку, і що він ніколи не приховував, що хотів його звільнення. – Як вам не соромно так відверто брехати в очі  українському народу, якщо ви, будучи главою президентського секретаріату Ющенка, разом зі своїм заступником Пукшиним особисто збирали матеріали проти Луценка і тиснули на генпрокуратуру й суд, щоб засудити його начебто за незаконні використання літака Внутрішніх військ МВС у 2005-2006 роках, а також нагородження іменною вогнепальною зброєю? Адже безпосередньо за вашою вказівкою Головне слідче управління з розслідування особливо важливих справ генпрокуратури порушило проти Луценка дві кримінальні справи. Постанови про це були скасовані Подільським районним судом, що підтверджено Апеляційним судом Києва і Верховним судом України. Можна, звичайно, намагатися вдавати з себе невинне ягня перед виборами, але має бути хоч якась межа цинізму!..


29.02.2012

Геннадій Москаль вимагає притягнути депутатів Чернівецької облради від “Партії регіонів” до відповідальності за тиск на суд

Народний депутат Геннадій Москаль звернувся до Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з проханням притягнути до відповідальності одинадцятьох депутатів Чернівецької обласної ради з фракції  “Партії регіонів”, а саме: Куцака М. І., Воробчука В.Д., Смотра О.А, Семенюк І.В. , Няйку С.М., Березовського Г.В., Чорного С.І., Нікітіна В.О., Берча В.Т., Жара М.М. та Костиняна І.М. Вказані депутати направили листа до голови Чернівецького окружного адміністративного суду Огородника А.П. з проханням прискорити розгляд судової справи за позовом до Чернівецької обласної ради депутата облради М.Бурбака (фракція “Фронт змін”) та народного депутата України Г.Москаля.
– Цей лист є прямим втручання у діяльність суду, спробою тиску на нього, а також зловживанням свого становища, – заявляє Г.Москаль. – Подібні письмові звернення до суду є неправомірними, прямо підпадають під дію Закону “Про засади запобігання і протидії корупції” і мають отримати належну оцінку правоохоронних органів.


28.02.2012

Керівництво Чернівецької області приховує від Києва реальну ситуацію із захворюванням на кір

За офіційними даними з початку року в Україні  зареєстровано 3.717 випадків підозри захворювання на кір. Найбільша кількість реєстрацій припала на західні  регіони України:
– Львівська область – 1.646;
– Івано-Франківська  область – 1.050;
– Закарпатська область – 246;
– Рівненська область – 220;
– Тернопільська область – 151;
– Волинська область – 130.
З метою запобігання поширення кору у всіх регіонах України на виконання наказів Міністерства охорони здоров’я та Держепідемслужби здійснюються заходи щодо профілактики захворювання.
– Незважаючи на те, що в Чернівецька область розміщена в центрі західних областей України, де зареєстрована найбільша кількість випадків кору, профілактичні рекомендації тут повністю ігноруються, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. –    докладніше 


28.02.2012

На Хмельниччині губернатор уже зараз гарантує стовідсоткове голосування за “Партію регіонів"

Народний депутат України Геннадій Москаль звернувся до ОБСЄ, Ради Європи, Представництва Єврокомісії в Україні та Світового конгресу українців із проханням прислати в Хмельницьку область своїх спостерігачів на парламентські вибори 28 жовтня цього року.
– Така необхідність виникла після мого приїзду в смт Ярмолинці Хмельницької області, де, зі слів місцевих мешканців, голова облдержадміністрації Василь Ядуха, уродженець Ярмолинецького району, вже зараз гарантує стовідсоткове голосування за “Партію регіонів”, – пояснює своє звернення Г.Москаль. – Оскільки забезпечити такий результат за нинішнього рейтингу “регіонів” можливо лише шляхом фальсифікації, адміністративного впливу та підкупу виборців, я й звернувся в міжнародні організації з проханням прислати спостерігачів. 
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions