підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
06.12.2011

Геннадій Москаль: “За 10 місяців виробництво спиртних напоїв в Україні скоротилося на 21 відсоток? І хто в це повірить?..”

За даними Державної служби статистики, протягом десяти місяців цього року виробництво горілчаних виробів та інших міцних спиртових напоїв в Україні скоротилася на 21%  порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому виробництво етилового спирту скоротилося на 22%, вина типу «шампанське» – на 8%, вина виноградного – аж на 45%.
– Із цих цифр напрошується один висновок, – коментує статистику народний депутат Геннадій Москаль, – або українське суспільство вирішило перейти на тверезий спосіб життя, або ж (що набагато вірогідніше) нова влада перевела виробництво спиртових напоїв у тінь, відкривши “зелене світло” продажу неврахованої продукції і фальсифікату.


05.12.2011

Геннадій Москаль попросив міліцію не карати “FEMEN” за участь у акції “Я проти Януковича”

Народний депутат Геннадій Москаль направив міністру МВС та начальнику міліції Києва листа щодо суботнього мітингу на Михайлівській площі в Києві .
– Мітинг під гаслом “Я проти Януковича”, що проводився 3 грудня в Києві на Михайлівській площі партією “Фронт змін”, показав – мирні збори чи демонстрації в Україні таки можна проводити толерантно, без застосування сили й створення штучних перешкод для учасників масових політичних акцій, – йдеться в листі. – Це було продемонстровано чи не вперше після приходу нової влади. Співучасники акції, відповідальні за безпеку мітингувальників, завчасно зустрілися з керівництвом Головного управління МВС України в Києві й обговорили всі питання з дотримання громадського порядку та безпеки учасників акції, а також звернулися до органів міліції з проханням не стягувати на мирні зібрання спецпідрозділи й не відволікати правоохоронців від основної роботи.   докладніше 


05.12.2011

Генпрокуратура надає Ющенку якісь преференції, не передбачені жодними законами України

Народний депутат України Геннадій Москаль втретє звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з депутатським зверненням щодо кримінальної справи з отруєння Віктора Ющенка.
– Обставини змушують мене ще раз звернутися в Генпрокуратуру щодо призначення повторної експертизи в кримінальній праві щодо отруєння кандидата в Президенти України В.Ющенка і отримання зразків крові для експертного дослідження, – заявляє Г.Москаль. – На всі попередні звернення надійшли лише формальні відписки.    докладніше 


02.12.2011

Тігіпко списує власні прорахунки на ненароджених дітей

– Заява віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка наче соціальні виплати при народженні дитини, матерям-одиначкам та іншим категоріям жінок не виплачуються в листопаді 2011р. внаслідок неочікувано великого сплеску народжуваності дітей, на яких у бюджеті не вистачає грошей, не відповідає дійсності, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Очевидно, віце-прем’єр не читає статистики й не володіє реальною інформацією. Адже за даними Статистичного бюлетеня Державної служби статистики України, за січень-жовтень 2011р. в Україні народилося 372 820 дітей, проти 373 599 дітей, народжених за аналогічний період минулого року. При цьому кількість померлих дітей віком до одного року в Україні – 3 394. То для чого списувати свої прорахунки на “мертвих, і живих, і ненарожденних земляків своїх…”?


02.12.2011

Геннадій Москаль: “Сформована у Верховній Раді більшість категорично не бажає скасовувати для себе пільги”

Комітет із питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України відмовився скасувати пільги для народних депутатів, як це було запропоновано у законопроекті Геннадія Москаля № 8300-1 від 14.04.2011р.
Законопроектом пропонувалося обмежити ряд пільг, передбачених Законом України “Про статус народного депутата України”, а саме:
– скасувати безкоштовний проїзд народному депутату по території України автомобільними, водними внутрішніми шляхами, а також усіма видами міського пасажирського транспорту, проїзд у приміських поїздах;    докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions