підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
24.05.2012

Москаль просить Єфремова надати список ув’язнених, котрі хочуть лікуватися в Німеччині

Народний депутат Геннадій Москаль просить лідера фракції “Партії регіонів” Олександра Єфремова надати список 300 ув’язнених Сімферопольського слідчого ізолятора, котрі начебто заявили про бажання лікуватися в Німецькій клініці “Шаріте”.
– Одразу після отримання списку, я відправлю дані ув’язнених до Бюро Європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням провести незалежне обстеження заявників для виявлення (чи спростування) в них хвороб, які неможливо вилікувати в Україні. Крім того, я відправлю список у німецьку клініку “Шаріте”, щоб з’ясувати, чи запрошувала вона ув’язнених Сімферопольського СІЗО для лікування, і чи є якась інформація щодо оплати за медичні послуги (власні кошти ув’язнених, благодійні фонди, “Партія регіонів” тощо).


23.05.2012

Галицю необхідно частіше читати статистику свого регіону, а не поширювати істеричні заяви

– Усі опубліковані мною статистичні дані взяті з підготовленого Головним Управлінням статистики в Чернівецькій області Статистичного бюлетеня “Економічне і соціальне становище Чернівецької області”, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – У підтвердження надаю широкому загалу для ознайомлення заскановану сторінку з бюлетеня, де чорним по білому вказана заборгованість із виплати заробітної плати за видами економічної діяльності станом на 1 квітня цього року.   докладніше 


22.05.2012

Лутковська демонструє повну безграмотність у галузі Конституційного права

– Новообраний уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія  Лутковська виявилася  юридично безграмотною, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. –  На своїй прес-конференції омбудсман стверджує, що лікування Юлії Тимошенко за кордоном неможливе, оскільки це суперечить статті Конституції України про те, що громадянин України не може бути виданий іншій державі.
Однак дана конституційна норма, яка передбачена статтею 25, стосується видачі іншій державі громадян України, які підозрюються в скоєнні того чи іншого правопорушення, для притягнення їх до кримінальної або іншої відповідальності судом іноземних держав.   докладніше 


21.05.2012

У Чернівецькій області освітянам боргують понад 39 мільйонів гривень зарплати

– Статистичні дані за перші чотири місяці цього року свідчать про подальше поглиблення економічної та соціальної кризи в Чернівецькій області, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Так, обсяги виробництва промислової продукції складають усього 86,2%, порівняно з аналогічним періодом 2011 року. У добувній промисловості цей показник – 79,1%, у переробній – 89,2% (при цьому виробництво харчових продуктів впало до 88,4%).
Експорт товарів також знизився й складає 91,4% до аналогічного періоду минулого року. На жаль 25,3% експорту складає деревина, а 23,7% – текстильні матеріали, що йдуть по давальницькій схемі і потім повертаються в Україну у вигляді  імпорту.
А особливу тривогу викликає той факт, що в освіті на перше квітня 2012 року виникла заборгованість із виплати заробітної плати на 39 мільйонів 200 тисяч гривень.


21.05.2012

МВС і прокуратура спотворюють інформацію щодо причетності сина Щербаня до вбивства. Злочин стався під час браконьєрства…

– Міністерство внутрішніх справ і Прокуратура Донецької області спотворюють інформацію щодо вбивства мешканця Донецька Дроздова і причетності до цього сина Євгена Щербаня Руслана, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – По-перше, 18 лютого (коли було скоєне вбивство) полювання в Україні взагалі заборонено, тому це могло бути тільки браконьєрство. По-друге, лісові угіддя біля села Сидорово Слов’янського району Донецької області, де відбувалася подія, відносяться до Національного природного парку “Святі Гори”, на території якого будь-яке полювання суворо заборонено.   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions