підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
08.11.2017

Агроторгове підприємство радгосп-завод «Мукачівський»: територія забур’янена багаторічною рослинністю, окремі ділянки заводу перетворенні на смітєзвалища

 

Обласна державна адміністрація продовжує оприлюднювати інформацію про реальний стан колишніх винрадгоспів Закарпаття, які колись були потужними підприємствами, а зараз перебувають у вкрай занедбаному стані.

– Відродити підприємства через прихід інвестицій неможливо, оскільки на законодавчому рівні можливість їх приватизації заблокована, – нагадує Геннадій Москаль. – Спроби змінити ситуацію через внесення відповідних законопроектів на розгляд Верховної Ради України результатів поки що не дали.

Подаємо інформацію про стан Агроторгового підприємства радгосп-завод «Мукачівський»

 

Агроторгове підприємство радгосп-завод «Мукачівський» (далі - АТП р/з «Мукачівський») засновано на основі державної власності, входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України і є підзвітним йому. Основний вид економічної діяльності – вирощування фруктів, ягід, горіхів, культур для виробництва напоїв та прянощів.

В ході проведення перевірки з’ясовано, що підприємство не здійснює фінансово-господарську діяльність. З 2015 року щодо майна підприємства відкриті численні виконавчі провадження. Робочою групою проведено обстеження стану майна, яке розташоване у м. Мукачево, за адресою вул. Духновича, 89, вул. Свалявська, та в с. Верхній Коропець, а саме:

м. Мукачево, вул. Духновича, 89: купажний цех, спиртове відділення, спиртосховище, цех розливу вина, спирт підвал, цех розливу горілки, цех шипучих вин, бондарна майстерня, водонапірна башня, газопровід, побутове приміщення, склад готової продукції, трансформаторна, будівля магазину;

м. Мукачево, вул. Свалявська: будинок контора, виробничий корпус, прохідна, спиртосховище, цех прийому і переробки, заводоуправління, котельня, мехмайстерня, цех пляшкомиючої тари.

Стан нерухомого майна: територія заводу забур’янена багаторічною рослинністю, що не дає можливості доступу для проведення огляду виробничих цехів та складів підприємства. Окремі ділянки території заводу перетворенні на смітєзвалища.

Технологічне обладнання з виробництва вина та горілки відсутнє. На час проведення перевірки територія заводу не охороняється.

Оглядом стану майна АТП радгосп-заводу «Мукачівський», яке знаходиться в с. Верхній Коропець, встановлено, що на трьох тваринницьких об’єктах провадиться господарська діяльність. За інформацією охорони, зазначені об’єкти є приватною власністю та викуплені у АТП радгосп-заводі «Мукачівський». Встановити, які саме об’єкти вибули із власності державного підприємства згідно даних Єдиного реєстру об’єктів державної власності щодо державного майна АТП радгосп-заводу «Мукачівський», немає можливості.

Перевірка з’ясувала, що з 1997 року по теперішній час директорами АТП р/з «Мукачівський» надавались згоди на вилучення земельних ділянок, а Верхньокоропецькою, Лавківською, Станівською сільськими радами та Мукачівською районною державною адміністрацією приймалися рішення про вилучення землі площею 428,85 га.

Членами робочої групи відмічено, що земельні ділянки АТП радгосп- заводу «Мукачівський» площею 370 га, які знаходяться на території Верхньокоропецької сільської ради, обробляються. Візуальний огляд стану полів дозволяє зробити висновок про те, що вказані землі обробляються систематично протягом кількох років.

У телефонній розмові колишній керівник Балога І.В. поінформував, що договори та інформація щодо обробітку вищевказаних земельних ділянок знаходяться у бухгалтера, який працює на іншому підприємстві. Остання відмовилась надати договори щодо обробітку вищевказаних земельних ділянок.

Крім того, в ході перевірки встановлено, що за АТП радгосп-завод «Мукачівський» обліковуються водоймища площею 18,1 га. Так, оглядом стану водоймищ на території Верхньокоропецької сільської ради встановлені факти їх використання сторонніми особами.

При огляді земельних ділянок АТП р/з «Мукачівський» зафіксовано фотозйомкою засадження овочевими культурами окремих ділянок мешканцями сіл.

Крім цього, за інформацією Мукачівської ОДПІ Головного управління ДФС у Закарпатській області за АТП р/з «Мукачівський» рахується загальна сума заборгованості по несплачених податках та обов’язкових платежах у розмірі 7 мільйонів 45 тисяч 825,21 гривень.

    повернутись  
ЗМІ
15.11.2017

Геннадій Москаль: Замок «Паланок» – це національне надбання, а не родинний маєток клану Балог

 

Інтерв’ю голови Закарпатської облдержадміністрації виданню «Главком»

 

«Ми запитуємо у Фонду держмайна, і дізнаємося, що це все – державна власність»

8 листопада голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль своїм рішенням вилучив з комунальної власності міста Мукачево відомий на всю країну замок «Паланок». Керівник області свої дії пояснює виконанням постанови Верховної Ради від 15 квітня 2009 року «Про заходи щодо збереження пам'ятки культурної спадщини – замку «Паланок». Паралельно Москаль листом звернувся до міністра культури Євгена Нищука з проханням виконати постанову парламенту восьмирічної давнини і взяти замок у підпорядкування Мінкульту.   докладніше 


05.04.2017

Якщо б реформа поліції відбулася, ми б не бачили у різних ЗМІ, як щодня ловлять поліцейських

 

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» розповів про ситуацію на Закарпатті, про декомунізацію і про те, чи відбулася в Україні реформа поліції   докладніше 


06.02.2017

Геннадій Москаль: «Або ми воюємо, або ми торгуємо. Одне з двох, мусимо вибрати!

Інтерв’ю голови Закарпатської ОДА виданню «Главком»

Геннадій Москаль керує Закарпаттям з липня 2015 року. До того він займав посаду голови обласної держадміністрації на охопленій війною Луганщині. Проте сказати, що зараз його робота протікає набагато спокійніше, не можна. Теми незаконної рубки лісу та контрабанди на митниці – ключові для Закарпаття. Та в останні дні і вони відійшли на другий план.    докладніше 


05.02.2017

Савченко в Росії вправили мізки, у нас буде ще пара таких, як вона - Геннадій Москаль

Про те, чи є на Закарпатті проблема незаконної вирубки лісу, чому в Україні провалено реформу поліції, "вінницьких", які активно приходять до влади, та росіянина, який міг обробити Надію Савченко під час її перебування в полоні, в другій частині інтерв’ю ONLINE.UA розповів голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.   докладніше 


31.01.2017

Геннадий Москаль: «Я с ужасом и в холодном поту жду 2019 год»

 

Губернатор Закарпатской области рассказал «Апострофу» о полиции, контрабанде и экспорте леса

 

Губернатор Закарпатской области ГЕННАДИЙ МОСКАЛЬ имеет за плечами карьеру МВД и опыт в политике. Как бывший нардеп он поделился мыслями о предстоящих выборах, как опытный работник органов внутренних дел – о конкурсе на главу Нацполиции и ситуации в Княжичах, как бывший губернатор Луганской области – об экономической блокаде оккупированных территорий, а в качестве главы Закарпатской ОГА рассказал, что происходит с экспортом леса-кругляка.   докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions