підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
17.06.2017

Геннадій Москаль про аеропорт Ужгорода, «дорожній експеримент», справу міського голови Чопа і професійність у владі (+ ВІДЕО)

 

Інтерв’ю голови Закарпатської ОДА телекомпанії «М-студіо»

 

Міжнародний аеропорт «Ужгород»  набуває цивілізованого вигляду, модернізація злітно-посадкової смуги завершена.

– Роботи проводила фірма з Румунії, яка має сертифікацію Міжнародної організації цивільної авіації ІКАО, – зазначає Геннадій Москаль. – Без такої сертифікації проводити модернізацію смуги не можна, а в Україні таких фірм на сьогодні немає (раніше були, але їхню техніку розбили в ході бойових дій у Донецькому аеропорту). Зараз злітно-посадкова смуга може приймати літаки класу «Боїнг» чи «Аеробус», однак аеропорт поки що працює в обмеженому режимі й приймає тільки чартерні рейси в умовах хорошої видимості. Запустити аеропорт на повну потужність можна тільки після того, як його обладнання відповідатиме умовам Євросоюзу. Зробити це на рівні Закарпатської області неможливо, тому ми шукаємо закордонного інвестора, який може взятися за комплексне вирішення проблем аеропорту…

В ході інтерв’ю телекомпанії «М-студіо» Г.Москаль відповів також на питання про «дорожній експеримент», справу міського голови Чопа, проблему зі сміттям тощо.

Повне відео інтерв’ю подається нижче