підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
27.09.2015

Москаль: «Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України. Це вже вирішено!»

 

Керівник області Геннадій Москаль дав інтерв’ю «21 каналу», в якому розповів про загальну ситуацію в області, головну загрозу виборчої кампанії, а також особисте життя. Пропонуємо найцікавіші моменти в друкованому вигляді.

 

Про досягнення за 70 днів роботи

«Перше – це відновлена вертикаль влади, якої фактично не було. Область не керувалася ні Києвом, ні Ужгородом, а зовсім іншим містом чи навіть селом. Поки переформатували роботу обласної державної адміністрації, поки підібрали й призначили повноцінних (а не тимчасово виконуючих обов’язки) голів РДА та їх заступників, пішло майже два місяці.

А потім маса інших завдань, пов’язаних із подіями в Мукачеві 11 липня, боротьбою з контрабандою й так далі. Усе це на фоні гострої нестачі грошей, заборгованостей, соціальних і економічних проблем, які необхідно вирішувати щодня. Я далекий від того, що нова влада задовольняє всіх – такої просто немає в природі. Але вона сформована – і це головне».

 

Про те, що змінилося з 2002 року (коли Москаль був головою ОДА вперше)

Я просто не впізнав Закарпаття. Прийшов на посаду в дуже тяжкі часи – не тільки для області, а й загалом для України. Грошей  немає, безробіття, база оподаткування знижується… Дороги, розбиті – люди постійно на це скаржаться. Я їх питаю: “Це за два місяці, відколи я сюди прийшов?” Відповідають, що не ремонтуються вже 5 - 10 років. Я розумію, що запас терпіння в людей обмежений, тому ми кожен місяць дивимося як звести кінці з кінцями, щоб виплачувався аванс, заробітна плата, пенсії, соцвиплати…»

 

Про те, чи настав спокій на Закарпатті після Мукачівських подій

«Ми робимо все, щоб тут був спокій. І думаю, що сьогодні Закарпаття – одна з найбільш спокійних областей країни. Чотири перевали під контролем постів силовиків, якихось тяжких резонансних злочинів немає. Ну, крадуть, але вибачте – і в Нью-Йорку крадуть, нічого не можна лишити без нагляду. Ми зробили висновки з тих подій і більше подібного не допустимо. Керувати областю будуть державні органи влади, а не незаконні збройні формування».

 

Про скупщиків голосів на виборах

«Люди дають мені списки скупщиків по кожному району чи місту -- це ні для кого не секрет. А ми переправляємо їх силовикам. Я на всіх нарадах питаю, як проведемо вибори – по-закарпатськи (за гроші) чи по закону? Бо мені в селах часто скаржаться: «Така-сяка влада…» А я відповідаю: «Ви вибрали цю владу своєю безпринципністю, беручи гроші. Взяли 300 гривень за 5 років наперед…» Разом з міліцією, прокуратурою і СБУ ми зробимо все можливе, щоб мінімізувати підкуп. Це найбільший ризик теперішньої кампанії. Інших серйозних ризиків я не бачу».

 

Про житло в Ужгороді, дружину й доньку

«Знімаю в Ужгороді квартиру, дружина живе разом зі мною, якщо хочете, познайомлю. А донька працює представником канадської фірми в Казахстані. Вона 17 років була в міліції в Чернівецькій області – починала в карному розшуку, потім у відділі по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, затим вивчила англійську мову й стала представником бюро Інтерполу в Чернівецькій області. Але оскільки в мене були постійні сутички з міністром МВС Могильовим (я був першим заступником голови комітету Верховної Ради по боротьбі з оргзлочинністю і корупцією, весь час його критикував), Могильов, не маючи можливості нашкодити мені, всю злість вилив на доньку. Фактично звільнив її з роботи. Якраз тоді канадська фірма набирала персонал, щоб відкрити велике представництво в Росії. Але відмовилася від своїх планів у зв’язку з військовими діями на Донбасі й перенесла представництво в Казахстан. Так донька опинилася на роботі в Казахстані, в Астані».

 

Про те, скільки Г.Москаль планує працювати на теперішній посаді

«Чомусь усі хочуть мене кудись відправити – на пенсію, на інше місце роботи і т.д. Для багатьох кланів (як каже наша тимчасова слідча комісія) моя поява на Закарпатті була наче страшний сон. Так ось – не дочекаються! Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України. Це вже вирішено!»

    повернутись  
ЗМІ
05.04.2017

Якщо б реформа поліції відбулася, ми б не бачили у різних ЗМІ, як щодня ловлять поліцейських

 

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» розповів про ситуацію на Закарпатті, про декомунізацію і про те, чи відбулася в Україні реформа поліції   докладніше 


06.02.2017

Геннадій Москаль: «Або ми воюємо, або ми торгуємо. Одне з двох, мусимо вибрати!

Інтерв’ю голови Закарпатської ОДА виданню «Главком»

Геннадій Москаль керує Закарпаттям з липня 2015 року. До того він займав посаду голови обласної держадміністрації на охопленій війною Луганщині. Проте сказати, що зараз його робота протікає набагато спокійніше, не можна. Теми незаконної рубки лісу та контрабанди на митниці – ключові для Закарпаття. Та в останні дні і вони відійшли на другий план.    докладніше 


05.02.2017

Савченко в Росії вправили мізки, у нас буде ще пара таких, як вона - Геннадій Москаль

Про те, чи є на Закарпатті проблема незаконної вирубки лісу, чому в Україні провалено реформу поліції, "вінницьких", які активно приходять до влади, та росіянина, який міг обробити Надію Савченко під час її перебування в полоні, в другій частині інтерв’ю ONLINE.UA розповів голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.   докладніше 


31.01.2017

Геннадий Москаль: «Я с ужасом и в холодном поту жду 2019 год»

 

Губернатор Закарпатской области рассказал «Апострофу» о полиции, контрабанде и экспорте леса

 

Губернатор Закарпатской области ГЕННАДИЙ МОСКАЛЬ имеет за плечами карьеру МВД и опыт в политике. Как бывший нардеп он поделился мыслями о предстоящих выборах, как опытный работник органов внутренних дел – о конкурсе на главу Нацполиции и ситуации в Княжичах, как бывший губернатор Луганской области – об экономической блокаде оккупированных территорий, а в качестве главы Закарпатской ОГА рассказал, что происходит с экспортом леса-кругляка.   докладніше 


26.01.2017

Геннадій Москаль: сепаратизму на Закарпатті немає, була пара ідіотів, але вже притихли

 

Народна мудрість твердить: коли обпечешся на гарячому молоці — почнеш і на холодну воду дмухати. Можливо, тому після анексії Криму і початку бойових дій на сході України, яким передували сепаратистські заворушення на Донбасі, українці дуже болісно сприймають будь-які натяки на можливі сепаратистські настрої в інших регіонах нашої держави. Як не дивно, найбільше занепокоєння у цьому відношенні викликає Закарпаття.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions