підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
27.09.2015

Москаль: «Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України. Це вже вирішено!»

 

Керівник області Геннадій Москаль дав інтерв’ю «21 каналу», в якому розповів про загальну ситуацію в області, головну загрозу виборчої кампанії, а також особисте життя. Пропонуємо найцікавіші моменти в друкованому вигляді.

 

Про досягнення за 70 днів роботи

«Перше – це відновлена вертикаль влади, якої фактично не було. Область не керувалася ні Києвом, ні Ужгородом, а зовсім іншим містом чи навіть селом. Поки переформатували роботу обласної державної адміністрації, поки підібрали й призначили повноцінних (а не тимчасово виконуючих обов’язки) голів РДА та їх заступників, пішло майже два місяці.

А потім маса інших завдань, пов’язаних із подіями в Мукачеві 11 липня, боротьбою з контрабандою й так далі. Усе це на фоні гострої нестачі грошей, заборгованостей, соціальних і економічних проблем, які необхідно вирішувати щодня. Я далекий від того, що нова влада задовольняє всіх – такої просто немає в природі. Але вона сформована – і це головне».

 

Про те, що змінилося з 2002 року (коли Москаль був головою ОДА вперше)

Я просто не впізнав Закарпаття. Прийшов на посаду в дуже тяжкі часи – не тільки для області, а й загалом для України. Грошей  немає, безробіття, база оподаткування знижується… Дороги, розбиті – люди постійно на це скаржаться. Я їх питаю: “Це за два місяці, відколи я сюди прийшов?” Відповідають, що не ремонтуються вже 5 - 10 років. Я розумію, що запас терпіння в людей обмежений, тому ми кожен місяць дивимося як звести кінці з кінцями, щоб виплачувався аванс, заробітна плата, пенсії, соцвиплати…»

 

Про те, чи настав спокій на Закарпатті після Мукачівських подій

«Ми робимо все, щоб тут був спокій. І думаю, що сьогодні Закарпаття – одна з найбільш спокійних областей країни. Чотири перевали під контролем постів силовиків, якихось тяжких резонансних злочинів немає. Ну, крадуть, але вибачте – і в Нью-Йорку крадуть, нічого не можна лишити без нагляду. Ми зробили висновки з тих подій і більше подібного не допустимо. Керувати областю будуть державні органи влади, а не незаконні збройні формування».

 

Про скупщиків голосів на виборах

«Люди дають мені списки скупщиків по кожному району чи місту -- це ні для кого не секрет. А ми переправляємо їх силовикам. Я на всіх нарадах питаю, як проведемо вибори – по-закарпатськи (за гроші) чи по закону? Бо мені в селах часто скаржаться: «Така-сяка влада…» А я відповідаю: «Ви вибрали цю владу своєю безпринципністю, беручи гроші. Взяли 300 гривень за 5 років наперед…» Разом з міліцією, прокуратурою і СБУ ми зробимо все можливе, щоб мінімізувати підкуп. Це найбільший ризик теперішньої кампанії. Інших серйозних ризиків я не бачу».

 

Про житло в Ужгороді, дружину й доньку

«Знімаю в Ужгороді квартиру, дружина живе разом зі мною, якщо хочете, познайомлю. А донька працює представником канадської фірми в Казахстані. Вона 17 років була в міліції в Чернівецькій області – починала в карному розшуку, потім у відділі по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, затим вивчила англійську мову й стала представником бюро Інтерполу в Чернівецькій області. Але оскільки в мене були постійні сутички з міністром МВС Могильовим (я був першим заступником голови комітету Верховної Ради по боротьбі з оргзлочинністю і корупцією, весь час його критикував), Могильов, не маючи можливості нашкодити мені, всю злість вилив на доньку. Фактично звільнив її з роботи. Якраз тоді канадська фірма набирала персонал, щоб відкрити велике представництво в Росії. Але відмовилася від своїх планів у зв’язку з військовими діями на Донбасі й перенесла представництво в Казахстан. Так донька опинилася на роботі в Казахстані, в Астані».

 

Про те, скільки Г.Москаль планує працювати на теперішній посаді

«Чомусь усі хочуть мене кудись відправити – на пенсію, на інше місце роботи і т.д. Для багатьох кланів (як каже наша тимчасова слідча комісія) моя поява на Закарпатті була наче страшний сон. Так ось – не дочекаються! Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України. Це вже вирішено!»

    повернутись  
ЗМІ
10.01.2017

Геннадій Москаль: «Я «наїжджаю» тільки по ділу і у відповідь!»

Геннадія Москаля призначили на Закарпаття в липні 2015-го, однак, якщо врахувати, що через кілька місяців почалися місцеві вибори, а потім тривала «коаліціада» в обласній раді, повноцінно йому вдалося попрацювати тільки минулий 2016-й рік. Його закінчення – хороша нагода поговорити про те, що вдалося зробити, і що заплановано на 2017-й.   докладніше 


31.10.2016

По количеству двойных паспортов лидирует Киев, а не Закарпатье – Геннадий Москаль

 

Есть ли сепаратистские настроения на Закарпатье, и какие уроки Украина должна вынести из оккупации Крыма Российской Федерацией, издательству Politeka рассказал председатель Закарпатской государственной администрации Геннадий Москаль   докладніше 


23.10.2016

Геннадій Москаль: "Прибрати мене не дасть Президен

Когда летом 2015-го - после скандальной перестрелки в Мукачево - Президент Порошенко экстренно "перебросил" Геннадия Москаля из Луганска в Ужгород, эксперты отмечали: "слишком короткая скамья запасных, на все форс-мажоры не напасёшься - их, форс-мажоров, много, а Москаль - один".

Прошло чуть менее полутора лет, и сегодня Геннадий Геннадиевич спокойно рапортует: "Восстановил вертикаль власти в области".   докладніше 


25.07.2016

Поліцію за 3 місяці не вчать. Інтерв’ю з Москалем

 

Губернатор Закарпаття – важка посада, будь-хто скаже. Сепаратизм, контрабанда, місцеві клани – ось проблеми, які на слуху, пише Олена Марченко у №27 журналу Корреспондент від 15 липня 2016 року.   докладніше 


11.07.2016

Геннадій Москаль: незаконно озброєних формувань на Закарпатті більше нема

Цього тижня минає рівно рік із того моменту, як один із найяскравіших та найепатажніших українських політиків, Геннадій Москаль, був призначений на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Очевидно, що підписуючи указ, жодного сумніву в успішності цього керівника Президент не мав, адже під час мукачівських подій ситуація на Закарпатті була не кращою, ніж на прифронтовій Луганщині.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions