підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
27.09.2015

Москаль: «Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України. Це вже вирішено!»

 

Керівник області Геннадій Москаль дав інтерв’ю «21 каналу», в якому розповів про загальну ситуацію в області, головну загрозу виборчої кампанії, а також особисте життя. Пропонуємо найцікавіші моменти в друкованому вигляді.

 

Про досягнення за 70 днів роботи

«Перше – це відновлена вертикаль влади, якої фактично не було. Область не керувалася ні Києвом, ні Ужгородом, а зовсім іншим містом чи навіть селом. Поки переформатували роботу обласної державної адміністрації, поки підібрали й призначили повноцінних (а не тимчасово виконуючих обов’язки) голів РДА та їх заступників, пішло майже два місяці.

А потім маса інших завдань, пов’язаних із подіями в Мукачеві 11 липня, боротьбою з контрабандою й так далі. Усе це на фоні гострої нестачі грошей, заборгованостей, соціальних і економічних проблем, які необхідно вирішувати щодня. Я далекий від того, що нова влада задовольняє всіх – такої просто немає в природі. Але вона сформована – і це головне».

 

Про те, що змінилося з 2002 року (коли Москаль був головою ОДА вперше)

Я просто не впізнав Закарпаття. Прийшов на посаду в дуже тяжкі часи – не тільки для області, а й загалом для України. Грошей  немає, безробіття, база оподаткування знижується… Дороги, розбиті – люди постійно на це скаржаться. Я їх питаю: “Це за два місяці, відколи я сюди прийшов?” Відповідають, що не ремонтуються вже 5 - 10 років. Я розумію, що запас терпіння в людей обмежений, тому ми кожен місяць дивимося як звести кінці з кінцями, щоб виплачувався аванс, заробітна плата, пенсії, соцвиплати…»

 

Про те, чи настав спокій на Закарпатті після Мукачівських подій

«Ми робимо все, щоб тут був спокій. І думаю, що сьогодні Закарпаття – одна з найбільш спокійних областей країни. Чотири перевали під контролем постів силовиків, якихось тяжких резонансних злочинів немає. Ну, крадуть, але вибачте – і в Нью-Йорку крадуть, нічого не можна лишити без нагляду. Ми зробили висновки з тих подій і більше подібного не допустимо. Керувати областю будуть державні органи влади, а не незаконні збройні формування».

 

Про скупщиків голосів на виборах

«Люди дають мені списки скупщиків по кожному району чи місту -- це ні для кого не секрет. А ми переправляємо їх силовикам. Я на всіх нарадах питаю, як проведемо вибори – по-закарпатськи (за гроші) чи по закону? Бо мені в селах часто скаржаться: «Така-сяка влада…» А я відповідаю: «Ви вибрали цю владу своєю безпринципністю, беручи гроші. Взяли 300 гривень за 5 років наперед…» Разом з міліцією, прокуратурою і СБУ ми зробимо все можливе, щоб мінімізувати підкуп. Це найбільший ризик теперішньої кампанії. Інших серйозних ризиків я не бачу».

 

Про житло в Ужгороді, дружину й доньку

«Знімаю в Ужгороді квартиру, дружина живе разом зі мною, якщо хочете, познайомлю. А донька працює представником канадської фірми в Казахстані. Вона 17 років була в міліції в Чернівецькій області – починала в карному розшуку, потім у відділі по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, затим вивчила англійську мову й стала представником бюро Інтерполу в Чернівецькій області. Але оскільки в мене були постійні сутички з міністром МВС Могильовим (я був першим заступником голови комітету Верховної Ради по боротьбі з оргзлочинністю і корупцією, весь час його критикував), Могильов, не маючи можливості нашкодити мені, всю злість вилив на доньку. Фактично звільнив її з роботи. Якраз тоді канадська фірма набирала персонал, щоб відкрити велике представництво в Росії. Але відмовилася від своїх планів у зв’язку з військовими діями на Донбасі й перенесла представництво в Казахстан. Так донька опинилася на роботі в Казахстані, в Астані».

 

Про те, скільки Г.Москаль планує працювати на теперішній посаді

«Чомусь усі хочуть мене кудись відправити – на пенсію, на інше місце роботи і т.д. Для багатьох кланів (як каже наша тимчасова слідча комісія) моя поява на Закарпатті була наче страшний сон. Так ось – не дочекаються! Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України. Це вже вирішено!»

    повернутись  
ЗМІ
16.06.2016

Москаль: Гройсман любит кого-то поставить напротив и чихвостить. Это практика в стиле Путина

 

В эксклюзивном интервью изданию "ГОРДОН" глава Закарпатской областной государственной администрации Геннадий Москаль рассказал, почему конфликтует с главой фискальной службы Романом Насировым, зачем публикует компромат на экс-президента Виктора Ющенко, за что критикует добровольцев и реформу силовых структур, а также о том, почему Украина проигрывает сражение за Крым.   докладніше 


10.05.2016

Москаль: Насирову захотелось сменить главу таможни и рейдерским путем захватить всю Закарпатскую область

 

Глава Государственной фискальной службы Украины Роман Насиров давно должен был инициировать изменения в Таможенный кодекс, чтобы прекратить контрабанду сигарет, спрятанных в дрова, заявил изданию"ГОРДОН" закарпатский губернатор Геннадий Москаль.   докладніше 


29.04.2016

Геннадій Москаль: «Якби на Закарпатті було все добре, я б далі працював на Луганщині»

Губернатор Закарпаття розказав про російські провокації та примусову декомунізацію

 

Закарпаття з'являється у новинах ледь не частіше за усі інші регіони України. Саме у цій області усі вулиці Терешкової отримали нові назви, через підтримку першої жінки-космонавта анексії Криму. За гучними перейменуваннями стоїть губернатор області Геннадій Москаль.    докладніше 


05.02.2016

Геннадій Москаль: істерію з сепаратизмом на Закарпатті роздмухує Росія

 

У другій частині інтерв’ю голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль розповів "Обозревателю" про те, хто і що переправляв контрабандою в Євросоюз, як в європейських борделях з`являються українські повії, чи дійсно на Закарпатті існує загроза сепаратизму та як саме варто повертати Крим і Донбас. Першу частину розмови читайте тут: http://moskal.in.ua/index.php?loc=zmi&news_id=2094   докладніше 


03.02.2016

Геннадій Москаль: бажаючих мене вбити так багато, що "Правий сектор" може не встигнути

 

У січні Закарпаття знову з’явилося у новинних стрічках всіх українських (і не тільки) ЗМІ. Цього разу – через бійку зі стріляниною на курорті Драгобрат за участі бійців "Правого сектора". Резонансні судові засідання, гучні заяви як з боку радикалів, так і з боку керівництва Закарпатської області лише підлили масла у вогонь.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions