підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
23.07.2015

Москаль: «Правий сектор» на Закарпатті – раніше засуджені злочинці, непридатні до військової служби особи, утікачі, що ухиляються від призову та бомж, що веде кочовий спосіб життя

 

Після брутальної стрілянини в Мукачеві керівник Закарпаття дав вказівку військкоматам підготувати статистику щодо представників закарпатського «Правого сектору».

--Головне питання, яке мене цікавило, -- хто з них дійсно захищає суверенітет України на Донбасі, а не бере участь у кримінальних розбірках на боці одного з кланів за півтори тисячі кілометрів від передової, зазначає Г.Москаль. - І ось що з’ясувалося.

Із усіх членів закарпатського ПС тільки троє мають відношення до антитерористичної операції. Один із них зараз служить у Нацгвардії, один підписав контракт зі Збройними силами України, ще один демобілізований, як учасник АТО.

А ось дані щодо інших.

15-ро з членів ПС, до яких прийшли працівники військкоматів, не виявилося дома. Хтось на заробітках (найпоширеніший спосіб утечі від служби в зоні АТО). Один відмовився від отримання повістки (складений адмінпротокол), один відверто ухиляється від призову (відкрито кримінальне провадження). Ще один – увага! – веде кочовий спосіб життя, тому на обліку не перебуває. Це звичайний бомж ромської народності з Іршавського району.

Семеро членів обласного ПС (у тому числі ватажок) зняті з військового обліку, як непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний. До речі, на Луганщині мені доводилося бачити дуже багато чоловіків, котрі хоч і непридатні до військової служби в мирний час, але все-таки знаходяться на передовій і захищають свою країну від агресорів.

Восьмеро членів ПС (у тому числі ватажок банди, котрий зараз ховається в лісах) зняті з військового обліку, як раніше засуджені. Словом – звичайні злочинці, що й довели події в Мукачеві.

Семеро перебувають у розшуку в зв’язку з брутальною стріляниною в Мукачеві та іншими злочинами.

Решта мають відстрочку, невійськовозобов’язані (старші за 50 років, хоча на Донбасі я зустрічав добровольців зі зброєю в руках, котрим і за 60), неповнолітні плюс двоє жінок.

Подивіться знову ці дані й переконайтеся, ким насправді є особи, що ховаючись за патріотичними лозунгами, влаштували криваві розбірки в мирному регіоні.

    повернутись  
ЗМІ
10.01.2017

Геннадій Москаль: «Я «наїжджаю» тільки по ділу і у відповідь!»

Геннадія Москаля призначили на Закарпаття в липні 2015-го, однак, якщо врахувати, що через кілька місяців почалися місцеві вибори, а потім тривала «коаліціада» в обласній раді, повноцінно йому вдалося попрацювати тільки минулий 2016-й рік. Його закінчення – хороша нагода поговорити про те, що вдалося зробити, і що заплановано на 2017-й.   докладніше 


31.10.2016

По количеству двойных паспортов лидирует Киев, а не Закарпатье – Геннадий Москаль

 

Есть ли сепаратистские настроения на Закарпатье, и какие уроки Украина должна вынести из оккупации Крыма Российской Федерацией, издательству Politeka рассказал председатель Закарпатской государственной администрации Геннадий Москаль   докладніше 


23.10.2016

Геннадій Москаль: "Прибрати мене не дасть Президен

Когда летом 2015-го - после скандальной перестрелки в Мукачево - Президент Порошенко экстренно "перебросил" Геннадия Москаля из Луганска в Ужгород, эксперты отмечали: "слишком короткая скамья запасных, на все форс-мажоры не напасёшься - их, форс-мажоров, много, а Москаль - один".

Прошло чуть менее полутора лет, и сегодня Геннадий Геннадиевич спокойно рапортует: "Восстановил вертикаль власти в области".   докладніше 


25.07.2016

Поліцію за 3 місяці не вчать. Інтерв’ю з Москалем

 

Губернатор Закарпаття – важка посада, будь-хто скаже. Сепаратизм, контрабанда, місцеві клани – ось проблеми, які на слуху, пише Олена Марченко у №27 журналу Корреспондент від 15 липня 2016 року.   докладніше 


11.07.2016

Геннадій Москаль: незаконно озброєних формувань на Закарпатті більше нема

Цього тижня минає рівно рік із того моменту, як один із найяскравіших та найепатажніших українських політиків, Геннадій Москаль, був призначений на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Очевидно, що підписуючи указ, жодного сумніву в успішності цього керівника Президент не мав, адже під час мукачівських подій ситуація на Закарпатті була не кращою, ніж на прифронтовій Луганщині.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions