Архіви авторів: editor

Геннадій Москаль оприлюднив подробиці резонансного затримання в Угорщині чотирьох фур з контрабандними цигарками з України Читати запис >

Водії чотирьох фур з контрабандними цигарками, які на початку березня безперешкодно перетнули український кордон і були зупинені на території Угорщини, є членами однієї родини з Іршавського району, – заявив на своєму youtube-каналі екс-очільник Закарпаття Геннадій Москаль. “За моєю інформацією, наразі всі вони затримані угорськими правоохоронцями, підписали угоди зі слідством, дають покази…”, – підкреслив він.

Більше подробиць – у відео:

Поширити

Москаль: влада приховує факт масштабної контрабанди цигарок до ЄС Читати запис >

Екс-очільник Закарпаття Геннадій Москаль на своєму ютуб-каналі заявив, що українська влада, яка на словах бореться з контрабандою, приховує факт масштабної контрабанди цигарок до країн ЄС.

“В першій половині березня на території Угорщини було затримано нібито одну фуру з мільйоном пачок контрабандних цигарок, – заявив Геннадій Москаль. –  Це – за офіційними даними. Насправді вантажівок було чотири, і всіх їх на українському кордоні “не помітили” ні вітчизняні митники, ні прикордонники, ні представники СБУ. П’ята машина, яку встигли оформити на українському боці, але яка ще не заїхала на територію Угорщини, розвернулася і без будь-якого оформлення попрямувала в бік Ужгорода. Про цей ганебний факт знають всі митники, прикордонники і працівники СБУ, але в закарпатському інформпросторі про це – жодного слова. Тихо, як на кладовищі”.

Про подробиці цієї контрабандної “операції” та про те, чому про це мовчить влада, яка, як відомо, і вдень і вночі несамовито бореться з контрабандою – у цьому відео.

Поширити

Москаль порадив закарпатцям, які втратили гроші від локдауну, масово звертатися по компенсації до керівників ОТГ та президента Зеленського Читати запис >

Екс-очільник Закарпаття Геннадій Москаль запропонував жителям області масово звертатися до місцевої влади по компенсації втрат, спричинених локдауном. На його думку, центральна влада самоусунулася від вирішення проблем, спричинених епідемією коронавірусу; відтак закарпатці мають вимагати компенсацій від керівництва ОТГ, “куди всіх так радісно позаганяли”, а також – особисто від президента Зеленського та партій, за які проголосували на останніх виборах.

Поширити

Москаль нагадав Зеленському, що він сам і члени його фракції називали розмови з Джо Байденом “державною зрадою” і “зовнішнім управлінням” Читати запис >

Про це політик написав на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук”.

Нещодавно Володимир Зеленський заявив, що хоче почути від Джо Байдена, коли Україна буде в НАТО. Так хай краще спитає це в себе самого, АБО в членів своєї фракції, які 20 травня минулого року блокували трибуну з вимогою створити ТСК через розмови Байдена і Порошенка!, – написав він. – Або хай спитає в посольстві США, державна зрада ці розмови чи не зовсім державна, Байден займався тоді зовнішнім управлінням Україною, чи ні? А зараз?
Також Г. Москаль оприлюднив відео-сюжет ТСН, де сам Володимир Зеленський і члени його фракції, негативно оцінюють т.з. “зовнішнє управління” Україною з боку пана  Байдена та США.
Як добре, що Ютуб не горить!“, – резюмував він.

Поширити